KARE DESIGN Skříň Disk – zelená

KARE DESIGN Skříň Disk – Zelená

KARE DESIGN Skříň Disk – zelená

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:56990.00 Kč
KARE DESIGN Skříň Disk – zelená 5 (100%) 19 hodnocení

Masivní dřevo z topolu v syté zelené barvě s netradičními úchytkami z oceli, to je skříň Disk. Dvě praktické zásuvky a hlavní prostor s policí uvnitř nabízí prostor na uspořádání vašich věcí. Skříň se hodí do kuchyně, obývacího pokoje či ložnice, skvěle ji doplní světlé neutrální odstíny, perfektní volbou je kombinace s výraznou žlutou barvou.


 • KARE DESIGN Skříň Kopenhagen 90 cm
  KARE DESIGN Skříň Kopenhagen 90 cm

  Máte rádi originální nábytek v moderním designu? Skříň Kopenhagen je krásný doplněk s praktickým využitím, který jedinečným způsobem zkrášlí..

  12790.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Disk - žlutá
  KARE DESIGN Skříň Disk - žlutá

  Moderně vykládaná čínská svatební skříň Disk má světle žluté provedení. Praktické řešení skříně se dvěma zásuvkami zajišťuje dostatek..

  55990.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříň Kluis
  WOOOD Dřevěná skříň Kluis

  Úložná skříň plná polic se dvěma dveřmi s šedými kovovými úchyty. Skříň je vyrobena z borovice a má laminované police, má broušený povrch a je..

  13750.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříň Sammie
  WOOOD Dřevěná skříň Sammie

  Tato šatní skříň je vyrobená z broušené borovice s certifikátem FSC. Dřevo má viditelnou vlastní strukturu, to znamená, že každý kus je jedinečný...

  13090.00 Kč
 • VTWONEN Kovová skříň Vt Wonen
  VTWONEN Kovová skříň Vt Wonen

  Skříň je vyrobena z oceli válcované za studena. Vnitřek skříně se skládá z tyče a čtyř polic. Ve spodní části jsou dvě zásuvky. Produkt je..

  13450.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříň Stijn
  WOOOD Dřevěná skříň Stijn

  Stijn je nová řada skříněk od firmy WOOOD. Je to robustní skříň vyrobená z masivní borovice v ocelově šedé barvě. Tato prostorná skříň má dvoje..

  13750.00 Kč


Hledáte Šatní a úložné skříně? V sekci domov | nábytek | postele a nábytek do ložnice je možné objevit jedinečné kare design skříň disk – zelená!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt