Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

Exkluzivní Nábytek Marosa Jídelní Nábytek C

Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Luxusní venkovský styl
Cena:82804.00 Kč
Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C 5 (100%) 34 hodnocení

  Luxusní bytový nábytek z dřevěné dýhy v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C zahrnuje: jídelní stůl 205cm + 5x křeslo + komoda velká  Dodáváme v dekoru olej přírodní jako na fotografii  Kombinace dýhy a masivu vytváří přirozeně krásný nábytek  Součástí je LED osvětlení  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu    Upozornujeme, že se jedná o dýhu ze starého dubového dřeva, kdy se zde mohou objevovat nepravidelnosti dřeva jako jsou suky atd. Jedná se o přirzenou vlastnost dřeva.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy v souvisejícím zboží     


 • Exkluzivní masivní nábytek Provance
  Exkluzivní masivní nábytek Provance

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava A zahrnuje: konferenční stůl +..

  57326.00 Kč
 • Exkluzivní masivní jídelní nábytek Provance
  Exkluzivní masivní jídelní nábytek Provance

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava zahrnuje: 6x jídelní židle +..

  53504.00 Kč
 • Exkluzivní masivní nábytek Roma
  Exkluzivní masivní nábytek Roma

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý postařená /..

  36943.00 Kč


Hledáte Luxusní venkovský styl? V sekci bytový nábytek je možné objevit jedinečné exkluzivní nábytek marosa jídelní nábytek c!
© 2022 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt