Exkluzivní masivní nábytek Sesto jídelní nábytek C

Exkluzivní Masivní Nábytek Sesto Jídelní Nábytek C

Exkluzivní masivní nábytek Sesto jídelní nábytek C

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Jídelní nábytek
Cena:84928.00 Kč
Exkluzivní masivní nábytek Sesto jídelní nábytek C 4 (80%) 24 hodnocení

  Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C zahrnuje: 4x jídelní židle SE.K1 + jídelní stůl SE.1063 + komoda SE.1041 + vitrína SE.1045   Dodáváme v provedení dubové dřevo  Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu    Nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího dubového dřeva. Nejvyšší kvalita a exkluzivní materiál přinesou vašemu domovu maximální jedinečnost v souznění s přírodou.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy v souvisejícím zboží       


 • Jídelní nábytek Reval
  Jídelní nábytek Reval

  Krásný provénsálský styl u Vás doma? To je nábytek Reval!  Sestavte si celý dům nebo byt nábytkem Reval  Obývací pokoj, ložnice i kuchynská..

  22702.00 Kč
 • Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny
  Exkluzivní masivní nábytek Roma do jídelny

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý postařená /..

  121494.00 Kč
 • Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C
  Exkluzivní nábytek Marosa jídelní nábytek C

    Luxusní bytový nábytek z dřevěné dýhy v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Sestava C zahrnuje: jídelní..

  76671.00 Kč
 • Luxusní jídelní nábytek Estera B, zelenádub lefkas
  Luxusní jídelní nábytek Estera B, zelenádub lefkas

  Stylový bytový nábytek Estera  Dekor: matná zelená / dub lefkas  Sestava zahrnuje elementy: 25 + 13 + 05 + 92  Lze zakoupit jako celou sestavu nebo..

  37499.00 Kč
 • Designový TV stolek Atv-066 WT
  Designový TV stolek Atv-066 WT

    Moderní konferenční stůl Barva: MDF + bílý vysoký lesk   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x délka x výška)  110x44x45cm ..

  1990.00 Kč
 • TV stolek Vito, bíláčerná
  TV stolek Vito, bíláčerná

    Moderní TV stolek na zed  Dekor: černá/bílá/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  180x37x40cm ..

  4896.00 Kč
 • TV stolek Norman 5
  TV stolek Norman 5

    Moderně pojatý design bytového nábytku  Dodáváme v dekoru northland + dub sonoma trufla  Mnoho odkládacího a úložného prostoru Nábytek je..

  2883.00 Kč


Hledáte Moderní jídelní nábytek? V sekci jídelna | jídelní nábytek je možné objevit jedinečné exkluzivní masivní nábytek sesto jídelní nábytek c!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt