Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Tescoma Strojek Pro Přípravu Těstovin DELÍCIA

Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:1149.00 Kč
Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA 2,5 (50%) 27 hodnocení

Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z čerstvých surovin? Jedním slovem – FANTASTICO! Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky. Speciality italské kuchyně totiž nikdy nezklamou!   V ČEM JE STROJEK NA PŘÍPRAVU TĚSTOVIN DELÍCIA VÝJIMEČNÝ? Snadno s ním vyrobíte čerstvé domácí tagliolini, fettuccine, lasagne i tenké polévkové nudle. Nejprve mezi hladkými válci připravíte dokonalé pláty těsta o potřebné síle, kterou jednoduše nastavíte pomocí kolečka s číselníkem.Mezitím se můžete rozhodnout, jaký typ těstovin budete vařit. Jakmile si vyberete, vložíte připravené pláty těsta mezi správné krájecí válce, párkrát otočíte kličkou a vaše báječná „pasta“ je na světě! JAKÉ MÁ STROJEK NA VÝROBU TĚSTOVIN DELÍCIA DALŠÍ VÝHODY?  masivní a odolný strojek je vyroben z prvotřídních materiálů   elegantní design ladí s ostatními produkty oblíbené linie DELÍCIA   je k pracovní desce uchycen velkou kovovou svorkou, jež zaručuje perfektní stabilitu při práci   součástí balení je návod k použití   obsahuje originální recepty    Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, vysoce kvalitní kovy a odolné plasty.   Mytí v myčce: ne.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA
  Tescoma strojek na vlasové nudle DELÍCIA

  Přídavný strojek ke Strojku pro přípravu těstovin DELÍCIA    V čem přídavný Strojek na vlasové nudle DELÍCIA..

  429.00 Kč
 • Tescoma podavač těsta DELÍCIA
  Tescoma podavač těsta DELÍCIA

  Usnadněte si výrobu domácích těstovin ve strojku na těstoviny DELÍCIA.   V čem Podavač těsta DELÍCIA vyniká?   Podavač..

  189.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO
  Tescoma porcovač na zmrzlinu PRESTO

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  129.00 Kč
 • Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO
  Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

  Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně úspěšnému šunkovaru..

  159.00 Kč


Hledáte Příprava těstovin? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma strojek pro přípravu těstovin delÍcia!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt