Tescoma smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l

Tescoma Smoothie Láhev PRESIDENT 0,6 L

Tescoma smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pro skvělá školní rána
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma smoothie láhev PRESIDENT 0,6 l 2,75 (55%) 19 hodnocení

Vynikající pro přípravu ovocných a zeleninových smoothie, mléčných koktejlů, dětských pokrmů a pyré.     V čem Smoothie mixér PRESIDENT vyniká?   Připraví snadno ovocná a zeleninová smoothie, mléčné koktejly i mixované dětské pokrmy a pyré. Ovocná a zeleninová smoothie, dětské pokrmy a pyré můžete připravit v masivní a odolné skleněné nádobě s odměrkou. Smoothie nápoje připravíte i v  plastové cestovní smoothie láhvi, ve které můžete osvěžující nápoje vzít sebou do práce, na cesty, sportovní aktivity apod. Cestovní láhev s dobře těsnicím víčkem a poutkem je součástí balení, náhradní cestovní smoothie láhve jsou dodávány také samostatně.  Smoothie mixér PRESIDENT má vysoce odolné a ostré nerezové mixovací nože, k úplnému rozmixování ovoce a zeleniny s přidáním tekutin postačí 30 až 40 vteřin mixování. Pro přípravu nápojů nebo pokrmů s vyšším podílem pevných částí je mixér opatřen funkcí pulzního mixování s možností postupně doplňovat suroviny.   Jaké má Smoothie mixér PRESIDENT další výhody?   je dodáván ve dvou barevných provedeních, moderní smetanové a luxusní antracitové. původní recepty pro přípravu smoothie, mléčných koktejlů, ovocných dětských pokrmů a pyré.   Materiál: Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného skla a plastu.    Čištění: Skleněná nádoba je vhodná do myčky.  Záruka: 2 roky.


 • Tescoma Zdravé dózy na svačinu 3 ks, modrá
  Tescoma Zdravé dózy na svačinu 3 ks, modrá

  V rámci nové „dinosauří“ linie DINO uvádí Tescoma na trh unikátní sortiment dóz na dětské svačiny. Zdravé dózy DINO jsou díky špičkovému..

  209.00 Kč
 • TESCOMA dóza PAPU PAPI 200 ml, 2 ks, modrá
  TESCOMA dóza PAPU PAPI 200 ml, 2 ks, modrá

  Dózy PAPU PAPI - vynikající pro skladování, přenášení a podávání dětských pokrmů.Dózy jsou vyrobeny unikátní technologií nanoCARE™ ze..

  139.00 Kč
 • Tescoma Dino Zdravá dóza na bagetu
  Tescoma Dino Zdravá dóza na bagetu

  Vyrobena ze špičkového plastového materiálu určeného pro zdravotnictví a farmacii, který je zcela neutrální a nijak neovlivňuje kvalitu uložených..

  119.00 Kč


Hledáte ? V sekci pro skvělá školní rána je možné objevit jedinečné tescoma smoothie láhev president 0,6 l!
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt