Tescoma sada nádobí VIVA, 10 dílů

Tescoma Sada Nádobí VIVA, 10 Dílů

Tescoma sada nádobí VIVA, 10 dílů

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sady nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:4299.00 Kč
Tescoma sada nádobí VIVA, 10 dílů 3,5 (70%) 19 hodnocení

Moderní kuchyňské nádobí, ve kterém se skvěle vaří a zároveň se velmi snadno udržuje dokonale čisté.    V čem je nádobí VIVA výjimečné?   Nádobí VIVA má masivní vodotěsné nerezové úchyty, díky kterým je ideální do myčky. Do úchytů se při mytí nedostává žádná voda ani jiné nečistoty.   Všechny nádoby mají odměřovací stupnicí, třívrstvá sendvičová dna jsou vhodná pro všechny typy sporáků, včetně indukčních.   Co obsahuje sada nádobí VIVA?   Hrnec s poklicí 6.0 l Kastrol s poklicí 1.5 l Kastrol s poklicí 2.5 l Kastrol s poklicí 3.0 l Rendlík s poklicí 1.0 l    Jaké má nádobí VIVA další výhody?    boční stěny jsou elegantně zaoblené, nádobí je tvarově vhodné do moderních i tradičních kuchyní   nádobí lze ihned po umytí v myčce uložit do kuchyňské linky –voda z úchytů nevytéká   sada obsahuje výběr základního nádobí, bez kterého se při vaření neobejdete   kvalitní nádobí potěší coby hodnotný a užitečný dárek   součástí balení je originální recept na polévku Minestrone     Materiál: nerezavějící ocel 18/10, poklice z vysoce odolného žáruvzdorného skla. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 5 let.  


 • Tescoma sada nádobí HARMONY, 8 dílů
  Tescoma sada nádobí HARMONY, 8 dílů

  Moderní kuchyňské nádobí pro všechny typy sporáků   V čem Sada nádobí HARMONY vyniká?   Je ideální pro každodenní..

  3999.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí PRESTO, 11 dílů
  Tescoma sada nádobí PRESTO, 11 dílů

  Kvalitní nádobí by nemělo v žádné kuchyni chybět. Sada PRESTO obsahuje vše, co pro moderní vaření potřebujete. V elegantním..

  4299.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí VISION, 10 dílů
  Tescoma sada nádobí VISION, 10 dílů

  Luxusní kuchyňské nádobí VISION je určeno pro profesionální a domácí použití, je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Sklonerezová poklice,..

  5799.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů
  Tescoma sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů

  Nerezové nádobí pro náročné   Hledáte klasické nerezové nádobí, ale chcete maximální kvalitu i provedení? Luxusní nádobí PRESIDENT..

  5299.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí TRIUMPH, 11 dílů
  Tescoma sada nádobí TRIUMPH, 11 dílů

  Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, opatřeno extra silným sendvičovým dnem a masivními celonerezovými úchyty. Sklonerezové poklice s otvorem pro..

  4299.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů
  Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů

  Originální design spojený se špičkovými vlastnostmi prvotřídního nerez nádobí – to je řada HOME PROFI. Užijte si stylové profesionální vaření ve..

  4699.00 Kč
 • Tescoma nářadí Virtuoso
  Tescoma nářadí Virtuoso

  Špičkové kuchyňské nářadí vhodné pro všechny druhy nádobí, vynikající zejména pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí...

  474.00 Kč


Hledáte Sady nádobí na indukci? V sekci vaření | sady nádobí je možné objevit jedinečné tescoma sada nádobí viva, 10 dílů!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt