Sportovní kočárek PlayTo Sportovní Olivie světle růžový

Sportovní Kočárek PlayTo Sportovní Olivie Světle Růžový

Sportovní kočárek PlayTo Sportovní Olivie světle růžový

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:469.00 Kč
Sportovní kočárek PlayTo Sportovní Olivie světle růžový 5 (100%) 25 hodnocení

Každá malá slečna chce mít svůj kočárek a být maminkou. Tento sportovní kočárek v krásných barvách a moderním desingu splní veškeré požadavky malé maminky. Má bezpečnostní pásy pro upevnění panenky a nechybí ani prostorný košík na nezbytné drobnosti. Velmi snadné složení i rozložení. Technické parametry: polohovací rukojeť 8 poloh kvalitní, pevná, lehká konstrukce  otočná přední kolečka pěnová rukojeť průměr kola - cca 13 cm koš - 25 x 16 cm


 • Berbesa Miminko Sofie, 28 cm
  Berbesa Miminko Sofie, 28 cm

  Tato luxusní španělská panenka potěší každou malou holčičku. Díky krásně propracované tvářičce, faldíkům na ručičkách, nožičkách a..

  639.00 Kč
 • Berbesa Panenka Tamara, 40 cm
  Berbesa Panenka Tamara, 40 cm

  Tato panenka bude úžasnou hračkou pro každou malou holčičku. Má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky, šedé oči, dlouhé řasy a nádherné..

  1189.00 Kč
 • BINO 82071 Kuličková dráha 40 ks
  BINO 82071 Kuličková dráha 40 ks

  Pořiďte svým malým stavitelům tuto krásnou hračku. Pokud je dráha správně sestavena,kulička projede bez problému až na konec. Hračka podporuje..

  529.00 Kč
 • Buddy Toys BGP 3013 Kufr Deluxe salón
  Buddy Toys BGP 3013 Kufr Deluxe salón

  Každá malá princezna bude nadšená z tohoto kufříku, ve kterém se skrývá kosmetický a kadeřnický salón se všemožným příslušenstvím, jako je..

  599.00 Kč


Hledáte Hračky pro holky? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné sportovní kočárek playto sportovní olivie světle růžový!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt