PlayTo Hluboký kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ

PlayTo Hluboký Kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ

PlayTo Hluboký kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:899.00 Kč
PlayTo Hluboký kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ 5 (100%) 25 hodnocení

Každá malá slečna chce mít svůj kočárek a být maminkou. Tento kočárek v krásných barvách a moderním designu splní veškeré požadavky malé maminky. Má skládací boudičku, nánožník, praktický nákupní košík a nechybí zde ani prostorná taška na rukojeť v barvě kočárku na nezbytné drobnosti pro panenku. Díky polohovací rukojeti můžou s kočárkem jezdit menší holčičky i větší slečny. Technické parametry: korbička: vnitřní r. - cca 50 x 25 x 15 cm, vnější r. - cca 55x 28 x 15 cm výška rukojeti max. cca 70 cm, min. cca 45 cm lehká plastová kola průměr 14,5 cm celková výška kočárku 71 cm měřeno na boudičce


 • PlayTo Autosedačka pro panenky Anetka růžová
  PlayTo Autosedačka pro panenky Anetka růžová

  I malá maminka ocení tuto nádhernou barevnou a lehkou autosedačku pro panenky. Díky ní bude mít svou oblíbenou panenku stále u sebe. Pro snadné..

  369.00 Kč
 • Berbesa Miminko Barborka, 28 cm
  Berbesa Miminko Barborka, 28 cm

  Tato luxusní španělská panenka potěší každou malou holčičku. Díky krásně propracované tvářičce, faldíkům na ručičkách, nožičkách a..

  649.00 Kč
 • Berbesa miminko Valentina 28cm Růžová
  Berbesa miminko Valentina 28cm Růžová

  Tato luxusní španělská panenka - miminko Valentina určitě potěší nejen každou malou slečnu, ale i její kamarádky. Její obličej má typické..

  629.00 Kč
 • Kočárek pro panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka růžový
  Kočárek pro panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka růžový

  Každá malá slečna touží mít svůj kočárek a být maminkou. Tento krásný jedinečný retro kočárek 2v1 splní veškeré požadavky malé maminky...

  1999.00 Kč
 • Berbesa Miminko Sofie, 28 cm
  Berbesa Miminko Sofie, 28 cm

  Tato luxusní španělská panenka potěší každou malou holčičku. Díky krásně propracované tvářičce, faldíkům na ručičkách, nožičkách a..

  639.00 Kč
 • Berbesa Panenka Tamara, 40 cm
  Berbesa Panenka Tamara, 40 cm

  Tato panenka bude úžasnou hračkou pro každou malou holčičku. Má vinylové tělíčko, ručičky i nožičky, šedé oči, dlouhé řasy a nádherné..

  1189.00 Kč


Hledáte Hračky pro holky? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné playto hluboký kočárek viola rŮŽovo-ČernÝ!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt