Multifunkční kočárek PlayTo Jasmínka světle růžový

Multifunkční Kočárek PlayTo Jasmínka Světle Růžový

Multifunkční kočárek PlayTo Jasmínka světle růžový

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:1599.00 Kč
Multifunkční kočárek PlayTo Jasmínka světle růžový 2,75 (55%) 26 hodnocení

Každá malá slečna chce mít svůj kočárek a být maminkou. Tento multifunkční kočárek 3v1 v krásných barvách a moderním desingu splní veškeré požadavky malé maminky. Nabízí hlubokou i sportovní verzi, korbičku lze použít samostatně jako tašku na panenku. Korbu i sedačku lze připevnit na podvozek kočárku oběma směry. Díky polohovací rukojeti můžou s kočárkem jezdit menší holčičky i větší slečny. Nechybí zde ani prostorný košík na nezbytné drobnosti pro panenku, má polohovací stříšku.Technické parametry: výška rukojeti - max. cca 82 cm, min. cca 53 cm průměr zadního kola -17 cm, průměr předního kola - 14 cm velikost korby - 53 x 12 x 25 cm výška korby od země -  cca 50 cm velikost koše - 33 x 26 cm polohovací rukojeť - 8 poloh kvalitní, pevná, lehká konstrukce  otočná přední kolečka


 • PlayTo Mluvící a zpívající panenka Anička 46 cm
  PlayTo Mluvící a zpívající panenka Anička 46 cm

  Panenka Anička udělá radost každé malé slečně. Má milou tvářičku a vypadá jako opravdové miminko. Umí mluvit a zpívat, což umožňuje česky..

  489.00 Kč
 • Woody Baby sada s golfkami
  Woody Baby sada s golfkami

  V tomto krásném setu najdou děti hned 4 hračky: mrkací panenku se zvuky, nádobí ke krmení panenky, golfky, jejichž jednoduchý mechanismus umožňuje..

  899.00 Kč
 • PlayTo Hluboký kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ
  PlayTo Hluboký kočárek Viola RŮŽOVO-ČERNÝ

  Každá malá slečna chce mít svůj kočárek a být maminkou. Tento kočárek v krásných barvách a moderním designu splní veškeré požadavky malé..

  899.00 Kč
 • PlayTo Autosedačka pro panenky Anetka růžová
  PlayTo Autosedačka pro panenky Anetka růžová

  I malá maminka ocení tuto nádhernou barevnou a lehkou autosedačku pro panenky. Díky ní bude mít svou oblíbenou panenku stále u sebe. Pro snadné..

  369.00 Kč
 • Panenka Lisa, 28 cm
  Panenka Lisa, 28 cm

  Pořiďte své malé princezně tuto panenku v moderních šatech s potiskem se kterou si užije mnoho zábavy. Její ruce i nohy jsou pohyblivé. Dodáváme ve..

  89.00 Kč


Hledáte Hračky pro holky? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné multifunkční kočárek playto jasmínka světle růžový!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt