Kočárek pro panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka růžový

Kočárek Pro Panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka Růžový

Kočárek pro panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka růžový

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:4HOME
Cena:1899.00 Kč
Kočárek pro panenky NEW BABY Retro 2v1 Natálka růžový 2,25 (45%) 19 hodnocení

Každá malá slečna touží mít svůj kočárek a být maminkou. Tento krásný jedinečný retro kočárek 2v1 splní veškeré požadavky malé maminky. Velmi jednoduše se změní na sportovní verzi. Korbičku lze využít jako tašku. Díky polohovací rukojeti můžou s kočárkem jezdit menší holčičky i větší slečny. Nechybí zde ani taška a prostorný košík na nezbytné drobnosti pro panenku, boudička je skládací. Má kvalitní kovovou odpruženou konstrukci a lehká gumová kola.Technické parametry: výška rukojeti - min. 51 cm, max. 84 cm polohovací rukojeť - 5 poloh velikost korbičky - 60 x 30 x 14 cm velikost tašky na přenášení panenky - 52 x 25 x 13 cm velikost tašky na rukojeti - 23 x 16 x 4 cm výška korbičky - 59 cm průměr kola cca - 30 cm


 • Teddies Kočárek pro panenky Monika Retro bílá, 76 cm
  Teddies Kočárek pro panenky Monika Retro bílá, 76 cm

  Tento krásný kočárek s puntíky a ratanovou postýlkou potěší každou malou holčičku. Stříšku kočárku lze snadno sklopit. Součástí je taška..

  3099.00 Kč
 • Sportovní kočárek PlayTo Sportovní Olivie světle růžový
  Sportovní kočárek PlayTo Sportovní Olivie světle růžový

  Každá malá slečna chce mít svůj kočárek a být maminkou. Tento sportovní kočárek v krásných barvách a moderním desingu splní veškeré požadavky..

  469.00 Kč
 • Bino Barevné rumbakoule
  Bino Barevné rumbakoule

  Barevné dřevěné rumbakoule přinesou divoký rej karnevalu do Vašeho dětského pokojíčku. Podporujte rozvoj rytmických dovedností Vašich dětí a..

  209.00 Kč
 • Clementoni Interaktivní pejsek KUK, 22 cm
  Clementoni Interaktivní pejsek KUK, 22 cm

  Roztomilý pejsek mluví, zpívá a pohybuje se dopředu a dozadu. Stisknutím tlačítek na jeho zádech učí děti číslice, barvy a zvířecí zvuky...

  479.00 Kč
 • Rappa Plyšové morče, 17 cm
  Rappa Plyšové morče, 17 cm

  Rozkošné morče je součástí exkluzivní kolekce plyšových hraček RAPPA. Délka morčátka činí 17 cm. Tento parádní plyšový kousek ti zaručeně..

  149.00 Kč
 • Clementoni Baby mikrofon, 20 cm
  Clementoni Baby mikrofon, 20 cm

  Tento roztomilý zábavný mikrofon bude děti provázet u jejich prvních hudebních vystoupení. Má LED světlo, 2 barevné klávesy a mnoho melodií a..

  229.00 Kč


Hledáte Hračky pro holky? V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit jedinečné kočárek pro panenky new baby retro 2v1 natálka růžový!
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt