Hračka G21 stan Teepee Zig Zag

Hračka G21 stan Teepee Zig Zag

Hračka G21 stan Teepee Zig Zag

Do obchodu >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:1690 Kč
Hračka G21 stan Teepee Zig Zag 5 (100%) 24 hodnocení

Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek a tvoří tak důmyslné dětské bunkry? Děti tato skrýše a místa pro snění i hry milují. Každé dítě touží po malém tajemném koutečku jen pro sebe. Jak se ale zbavit improvizovaných rozsáhlých bunkrů a přesto jim tento pocit dopřát? Koupí stanu ve tvaru teepee! Dětem soukromí, sobě radost z jejich radosti Luxusní stan pro děti G21 teepee Zig Zag je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Zároveň ale vypadá skvěle, takže jej můžete umístit kdekoliv v interiéru, aniž by narušil krásu a harmonii vašeho domova. Právě proto se stany teepee staly hitem a nesmí chybět v žádné domácnosti s dětmi. Jak na montáž? Velice snadno. Jelikož je celý plášť stanu doručován v kuse a je dokonale připraven pro montáž, stačí jen provléknout dřevěné tyče příslušnými tunýlky, nahoře tyče svázat a teepee je na světě! Podlážku položte na podlahu teepee. Vchod do stanu můžete buď zabezpečit pomocí připevněných provázků pro trvalé otevření, nebo jej spustit dolů a dopřát dětem soukromí. A co bonus navíc? Ani na ten jsme samozřejmě nezapomněli! Nejen že je součástí teepee rovnou i podlážka, což není běžně zvykem, ale navíc dostanete k teepee i vybavení v podobě třech polštářků. Na ty si mohou děti buď sednout, nebo na ně složit hlavu při odpoledním odpočinku. Na jedné stěně teepee je umístěno okénko. Hlavní přednosti Dětský stan ve tvaru indiánského teepee Jednoduchá montáž Podlážka a 3 polštářky Okénko pro prosvětlení vnitřního prostoru Specifikace Materiál stanu: polyester 100g/m2 Materiál tyčí: dřevo Délka tyčí: 197 cm Barva: modro-bílá Rozměry (Š x V x H): 180 x 170 x 160 cm Hmotnost: 4 kg Rozměry balení: 18 x 114 x 18 cm Hmotnost balení: 4,5 kg Obsah balení Látkový stan s jedním o knem 6 x dřevěná tyč Podlážka 3 x polštářek


 • Houpačka Mini plus
  Houpačka Mini plus

  Houpačka je nejen jedním z nejúčinnějších způsobů, jak povzbudit dítě, aby trávilo čas venku, ale zároveň je zdrojem skvělé zábavy. V dnešní..

  2759.00 Kč
 • Kruh houpací color Marimex
  Kruh houpací color Marimex

  Závěsná houpačka ve tvaru kruhu o průměru 100 cm a nosností  150 kg je zavěšena na 8 lanech, která se sbíhají do jednoho závěsného bodu. Barevná..

  1990.00 Kč
 • Houpačka dětská Marimex 212
  Houpačka dětská Marimex 212

  Kvalitní dětská houpačka s pevnou kovovou konstrukcí je určená až pro 5 dětí (jedna samostatná houpačka z plastu a dvě dvojité houpačky z..

  4690.00 Kč
 • Houpačka dřevo modro-zelená 40x30cm nosnost 80kg v sáčku
  Houpačka dřevo modro-zelená 40x30cm nosnost 80kg v sáčku

  Krásná dřevěná houpačka v modro zelené barvě. Vhodná pro použití doma i na zahradě. Houpačka je bezpečná a stabilní Technické údaje: Rozměr..

  729 Kč
 • Úniková hra Exit: Katakomby hrůzy v krabici 19x28x4cm
  Úniková hra Exit: Katakomby hrůzy v krabici 19x28x4cm

  Tentokrát vás čeká dvojitá dávka rébusů! Originální velká úniková hra, kterou můžete hrát doma. Napínavý příběh vás vtáhne do překvapivých..

  709 Kč


Hledáte Prolézačky? V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit jedinečné hračka g21 stan teepee zig zag!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt