Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha

Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha

Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha

Do obchodu >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:1490 Kč
Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha 2,5 (50%) 25 hodnocení

Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek a tvoří tak důmyslné dětské bunkry? Děti tato skrýše a místa pro snění i hry milují. Každé dítě touží po malém tajemném koutečku jen pro sebe. Jak se ale zbavit improvizovaných rozsáhlých bunkrů a přesto jim tento pocit dopřát? Koupí stanu ve tvaru teepee! Dětem soukromí, sobě radost z jejich radosti Luxusní stan pro děti G21 teepee je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Zároveň ale vypadá skvěle, takže jej můžete umístit kdekoliv v interiéru, aniž by narušil krásu a harmonii vašeho domova. Právě proto se stany teepee staly hitem a nesmí chybět v žádné domácnosti s dětmi. Jak na montáž? Velice snadno. Jelikož je celý plášť stanu doručován v kuse a je dokonale připraven pro montáž, stačí jen provléknout 4 dřevěné tyče příslušnými tunýlky, nahoře tyče svázat, upevnit fixační sadou G21 (je součástí balení) a teepee je na světě! Podlážku položte na podlahu teepee. Vchod do stanu můžete buď zabezpečit pomocí připevněných provázků pro trvalé otevření, nebo jej spustit dolů a dopřát dětem soukromí. A co bonus navíc? Ani na ten jsme samozřejmě nezapomněli! Nejen že je součástí teepee rovnou i podlážka, což není běžně zvykem, ale navíc dostanete k teepee i vybavení v podobě dvou polštářků. Na ty si mohou děti buď sednout, nebo na ně složit hlavu při odpoledním odpočinku. Na jedné stěně teepee je umístěno okénko. Hlavní přednosti Dětský stan ve tvaru indiánského teepee Jednoduchá montáž Fixační sada součástí balení Podlážka a 2 polštářky Okénko pro prosvětlení vnitřního prostoru teepee Specifikace Materiál stanu: polyester 100g/m2 Materiál tyčí: dřevo Délka tyčí: 185 cm Výška stanu: 160 cm Rozměry podlahy: 120 x 120 cm Barva: modrá Hmotnost: 3 kg Rozměry balení: 16,5 x 95 x 16,5 cm Hmotnost balení: 3,5 kg Obsah balení Látkový stan s jedním oknem 4 x dřevěná tyč Podlážka 2 x polštářek Fixace G21


 • Hračka G21 stan Teepee Zig Zag
  Hračka G21 stan Teepee Zig Zag

  Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek a tvoří tak důmyslné dětské bunkry? Děti tato skrýše a místa pro snění i..

  1690 Kč
 • Houpačka Mini plus
  Houpačka Mini plus

  Houpačka je nejen jedním z nejúčinnějších způsobů, jak povzbudit dítě, aby trávilo čas venku, ale zároveň je zdrojem skvělé zábavy. V dnešní..

  2759.00 Kč
 • Houpačka Mini
  Houpačka Mini

  Houpačka je nejen jedním z nejúčinnějších způsobů, jak povzbudit dítě, aby trávilo čas venku, ale zároveň je zdrojem skvělé zábavy V dnešní době..

  1879.00 Kč
 • Kruh houpací color Marimex
  Kruh houpací color Marimex

  Závěsná houpačka ve tvaru kruhu o průměru 100 cm a nosností  150 kg je zavěšena na 8 lanech, která se sbíhají do jednoho závěsného bodu. Barevná..

  1990.00 Kč
 • Houpačka dětská Marimex 11
  Houpačka dětská Marimex 11

  Kvalitní dětská houpačka s pevnou kovovou konstrukcí je určená  pro 2 děti (dvě samostatné houpačky z plastu).  Rozměry: 2,17 x 1,53 x 1,95 m,..

  2690.00 Kč
 • Keter zahradní dětský domek - plastový, červenozelený
  Keter zahradní dětský domek - plastový, červenozelený

  Celý domeček je vyrobený s ohledem na nejmenší děti a díky tomu zaručuje bezpečnost při hře. Robustní konstrukci snadno smonutujete dohromady díky..

  2230 Kč
 • Houpačka dřevo modro-zelená 40x30cm nosnost 80kg v sáčku
  Houpačka dřevo modro-zelená 40x30cm nosnost 80kg v sáčku

  Krásná dřevěná houpačka v modro zelené barvě. Vhodná pro použití doma i na zahradě. Houpačka je bezpečná a stabilní Technické údaje: Rozměr..

  729 Kč
 • Houpačka dřevo růžová 40x30cm nosnost 80kg v sáčku
  Houpačka dřevo růžová 40x30cm nosnost 80kg v sáčku

  Krásná dřevěná houpačka v růžovo žluté barvě. Vhodná pro použití doma i na zahradě. Houpačka je bezpečná a stabilní Technické údaje: Rozměr..

  729 Kč


Hledáte Prolézačky? V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit jedinečné hračka g21 stan teepee modrá obloha!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt