Sedacia Lavica Velvet Zelená

Sedacia Lavica Velvet Zelená

Sedacia Lavica Velvet Zelená

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek do předsíně
Dodavatel:Möbelix
Cena:529.00 Kč
Sedacia Lavica Velvet Zelená 3,25 (65%) 29 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v zelené barvě ukrývá pod sedadlem úložný prostor. Lavice se skvěle hodí ať už do jídelny, obývacího pokoje, předsíně či ložnice, každopádně poskytuje krásné sezení pro jednu osobu. Může také sloužit jako úložný prostor pro oblečení, obuv, hračky nebo jiné doplňky. Sametový potah je nadčasový a snadno se ošetřuje


 • Lavice Masiv
  Lavice Masiv

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato atraktivní lavice kombinuje klasiku s aktuálním trendem - využívá vysoce kvalitní materiály z pravého..

  6499.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Modrá
  Sedací Lavice Velvet Modrá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v modré barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Šedá
  Sedací Lavice Velvet Šedá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v šedé barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Fritz 2
  Sedací Lavice Fritz 2

  Sedací Lavice Fritz 2..

  599.00 Kč


Hledáte Lavice do předsíně a šatny? V sekci nábytek do šatny a předsíně | nábytek do předsíně je možné objevit jedinečné sedacia lavica velvet zelená!
© 2022 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt