Komoda Landeck Extra

Komoda Landeck Extra

Komoda Landeck Extra

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek do předsíně
Dodavatel:Möbelix
Cena:5799.00 Kč
Komoda Landeck Extra 4,75 (95%) 34 hodnocení

Atraktivní komoda Landeck EXTRA dokazuje, že rustikální elegance a moderní design se nemusí vzájemně vylučovat. Nábytek s rozměry přibližně 140 x 81 x 42 cm (Š x V x H) vám nabízí doplňkový úložný prostor kdekoli budete potřebovat. Za 2 otočnými dvířky se nacházejí celkem 4 velkorysé přihrádky s 2 pevnými (bez výškového nastavení) poličkami, do kterých můžete pohodlně uložit vše od pořadačů po oděvy. Menší předměty lze přehledně uspořádat v 4 zásuvkách. Vizuálně komoda zaujme svým jasným vzhledem v dekoru dub Wotan a šedé metalízy, které vkusně doplňují stříbrné plastové rukojeti a nožičky. Štítky 'Made in Germany', 'Alliance for Quality', a také ekologická značka 'Blue Angel' dokazují, že z hlediska materiálů a zpracování nabízí komoda nejvyšší kvalitu. Tip: Umístěte komodu Landeck EXTRA do své ložnice a zkombinujte ji se šatní skříní s posuvnými dveřmi ze stejné série !


 • Lavice Masiv
  Lavice Masiv

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Tato atraktivní lavice kombinuje klasiku s aktuálním trendem - využívá vysoce kvalitní materiály z pravého..

  6499.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Modrá
  Sedací Lavice Velvet Modrá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v modré barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Šedá
  Sedací Lavice Velvet Šedá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v šedé barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Fritz 2
  Sedací Lavice Fritz 2

  Sedací Lavice Fritz 2..

  599.00 Kč
 • Lavice Glory Šedá
  Lavice Glory Šedá

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE...

  2099.00 Kč


Hledáte Komody do předsíně? V sekci nábytek do šatny a předsíně | nábytek do předsíně je možné objevit jedinečné komoda landeck extra!
© 2023 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt