Komoda Bernau Dub Sanremobílá

Komoda Bernau Dub Sanremobílá

Komoda Bernau Dub Sanremobílá

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek do předsíně
Dodavatel:Möbelix
Cena:4999.00 Kč
Komoda Bernau Dub Sanremobílá 4,25 (85%) 35 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.  Sestavte si svou dokonalou ložnici díky nábytkové sérii BERNAU! K dispozici jsou skříně různých typů, postele a komody, které najdete v našem eshopu, a navíc s dodáním zdarma. Vkusná komoda, vyhotovena v kombinaci dekorů dub San Remo a alpská bílá, obsahuje celkem pět zásuvek ve dvou rozměrech, za kterými najdete dostatek úložného prostoru pro vaše prádlo a jiné. Lištové úchyty, které ladí s dřevěným dekorem korpusu zajišťují snadné otevírání. Horní plocha nábytku poskytuje další užitečné místo, například pro dekorace. Nožičky hliníkové barvy zajišťují stabilitu a dotvářejí celkový design.  Tuto komodu s rozměry přibližně 93 x 81 x 42 cm (Š/V/H) lze využít nejen v ložnici, ale i předsíni, obývacím pokoji nebo dětském pokoji! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.


 • Lavice Hockerbank Pravá Kůže
  Lavice Hockerbank Pravá Kůže

  Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. S prostornou stoličkou z pravé kůže a mangového dřeva proměníte váš interiér v příjemné, stylové místo s..

  9499.00 Kč
 • Sedacia Lavica Velvet Zelená
  Sedacia Lavica Velvet Zelená

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v zelené barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Modrá
  Sedací Lavice Velvet Modrá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v modré barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Sedací Lavice Velvet Šedá
  Sedací Lavice Velvet Šedá

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento klenot ukrývá tajemství! Extrémně elegantní lavice VELVET v šedé barvě ukrývá pod sedadlem úložný..

  529.00 Kč
 • Lavice Glory Tmavě Modrá
  Lavice Glory Tmavě Modrá

  Tenhle tovar je k dispozici POUZE ONLINE...

  2099.00 Kč


Hledáte Komody do předsíně? V sekci nábytek do šatny a předsíně | nábytek do předsíně je možné objevit jedinečné komoda bernau dub sanremobílá!
© 2023 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt