Kočárek pro panenky Legler Odette

Kočárek Pro Panenky Legler Odette

Kočárek pro panenky Legler Odette

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pro děti
Dodavatel:Legler
Cena:2099 Kč
Kočárek pro panenky Legler Odette 5 (100%) 20 hodnocení

Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit sny, ale taky se vzdělávat. - Váha: 1.68 kg - Délka: 40 cm - Šířka: 20 cm - Výška: 27 cm - Typ: Unisex - Bez BPA: Ano - Materiál: Dřevo - Doporučený věk: 3 - 5


 • Dřevěná hračka Legler Sea World
  Dřevěná hračka Legler Sea World

  S hračkami od značky Legler nebude žádná chvíle dlouhá! Zabavte své děti parťáky na hraní, kteří je budou opravdu bavit. - Délka: 24 cm - Výška:..

  629 Kč
 • Sada bot na trénování zavazování tkaniček Legler Tryshoes
  Sada bot na trénování zavazování tkaniček Legler Tryshoes

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit sny, ale taky..

  379 Kč
 • Dětská hračka Legler Africa
  Dětská hračka Legler Africa

  Hračky a doplňky Legler jsou dokonalým společníkem nádherné dětské fantazie. Dokáží rozvíjet jemnou motoriku, vzdělávat, ale i jen tak pobavit. A..

  629 Kč
 • Házení kroužků Legler Dog Ring
  Házení kroužků Legler Dog Ring

  S hračkami od značky Legler nebude žádná chvíle dlouhá! Zabavte své děti parťáky na hraní, kteří je budou opravdu bavit. - Délka: 26 cm - Šířka:..

  339 Kč
 • Dřevěné puzzle Legler Treats
  Dřevěné puzzle Legler Treats

  S hračkami od značky Legler nebude žádná chvíle dlouhá! Zabavte své děti parťáky na hraní, kteří je budou opravdu bavit. - Váha: 920 g - Délka:..

  349 Kč
 • Vzdělávací dřevěné puzzle Legler Crocodile ABC
  Vzdělávací dřevěné puzzle Legler Crocodile ABC

  Legler je král v království hraček ♥ Všechny kousky od této značky jsou dřevěné, díky čemuž jsou odolnější a trvanlivější, než bývají..

  619 Kč
 • Stolní fotbálek Legler
  Stolní fotbálek Legler

  Hračky Legler podporují dětskou fantazii, smysl pro detail i vývoj motoriky. Přenáší je do světa, kde nic není nemožné, kde si mohou plnit sny, ale taky..

  989 Kč


Hledáte Dětské hračky? V sekci kategorie | pro děti | hry a hračky je možné objevit jedinečné kočárek pro panenky legler odette!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt