OBALL Hračka Oball™ Wobble Bobble 3m

OBALL Hračka Oball™ Wobble Bobble 3m

OBALL Hračka Oball™ Wobble Bobble 3m

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětské hračky
Dodavatel:Oball
Cena:499.00 Kč
OBALL Hračka Oball™ Wobble Bobble 3m 5 (100%) 17 hodnocení

Syté barvy a tvary přinášejí do hry více zábavy. Tato hračka nadchne Vaše dítě a vykouzlí mi úsměv na tváři. Hračky, které milují všechna miminka! Na počátku to byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelný míč. Oball™ se rychle stal jedním z nejpopulárnějších světových dětských míčků, a nyní nabízí celou řadu hraček se stejnou ideou, jedinečným designem jednoduchého uchopení i pro nejmenší, odvážnými barvami a okouzlujícími vzory. Od míčků po autíčka až po hrací soupravy. Oball™ dodává hraní ten správný švih. Se značkou Oball™ se nese dlouhá tradice a dědictví oceněných návrhů hraček, počínaje právě originální a snadno uchopitelný klasikou. Nyní Oball™ nabízí celou řadu unikátních hraček pro děti i batolata. Vlastnosti: protřepejte, aby se míč zakolísal vydává zvuky pestré barvy a různá textrúra povrchu umožňuje vizuální a hmatovou stimulaci obsahuje 3 AA vyměnitelné baterie neobsahuje BPA, PVC, latex ani ftaláty Rozměry produktu: 13 cm x 13 cm x 13 cm.


 • FISHER PRICE Hudební autíčko vkládačka
  FISHER PRICE Hudební autíčko vkládačka

  Veselé hudební autíčko Fischer-Price s vkládačkou. Hračka skvěle padne do malých zvědavých ručiček dětí, které musí všechno uchopit a prozkoumat...

  649.00 Kč
 • NATTOU Hračka hudební zajíček Lapidou dark blue
  NATTOU Hračka hudební zajíček Lapidou dark blue

  Zajíček Lapidou vytvoří pro miminko příjemné prostředí s melodií „La-Le-Lu“, která děťátko uklidní. Stejně jedinečný měkoučký plyš..

  399.00 Kč
 • BABY EINSTEIN Stolek aktivní Curiosity 12m
  BABY EINSTEIN Stolek aktivní Curiosity 12m

  Podpořte přirozeně zvídavého ducha vašeho děťátka s aktivním stolkem Curiosity Table od Baby Einstein. Poskytuje dětem možnost rozvíjet jejich..

  2399.00 Kč
 • TINY LOVE Vibrační přívěsek Medvídek Izzy
  TINY LOVE Vibrační přívěsek Medvídek Izzy

  Vícebarevný vibrační přívěsek – Medvídek Izzy Krásná vibrující hračka s klipem, která stimuluje smysly. Bohaté, kontrastní barvy vhodné zejména..

  249.00 Kč
 • WIKY Koně set
  WIKY Koně set

  Kterého koně pošleš na dostihový závod? Na výběr máš z 6 nádherných plemen. Všimni si, jak jsou krásně zbarvení. Vezmi hřeben, který je součástí..

  379.00 Kč
 • ELODIE DETAILS Hudební hračka – Embedding Bloom
  ELODIE DETAILS Hudební hračka – Embedding Bloom

  Hračka ve tvaru kytičky vydává příjemné melodie, které uklidní nebo uspí vaše děťátko. Melodie se spustí po zatáhnutí provázku. Kytku lze zavěsit..

  599.00 Kč


Hledáte Aktivní hračky pro batolata? V sekci děti a kojenci | dětské hračky je možné objevit jedinečné oball hračka oball™ wobble bobble 3m!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt