JOOLZ Hub Earth nánožník a podložka na kočárek Parrot Blue

JOOLZ Hub Earth nánožník a podložka na kočárek Parrot Blue

JOOLZ Hub Earth nánožník a podložka na kočárek Parrot Blue

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí – příslušenství
Dodavatel:Joolz
Cena:3399.00 Kč
JOOLZ Hub Earth nánožník a podložka na kočárek Parrot Blue 5 (100%) 27 hodnocení

Nánožník + podložka na kočárek Hub Joolz 2018 Ergonomický design nově vyvinuté peřinky zahrnuje vaše novorozence v pohodlí. Můžete jej použít od narození do 18 měsíců. Během prvních šesti měsíců může být matrace použita v poloze naležato, aby byla zajištěna podpora zad. V okamžiku, kdy se váš malý človíček může posadit, může být použit i v sedě. Teplý letní den? Přední část umožňuje přívod čerstvého vzduchu pro přirozenou kontrolu teploty vašeho dítěte. Cestujete autem? Jednoduše sklopte peřinku spolu s kočárkem a vydejte se na cestu.


 • JOOLZ Uni² Studio Přebalovací taška Graphite Grey
  JOOLZ Uni² Studio Přebalovací taška Graphite Grey

  Módní stylová a praktická taška Joolz patří mezi nezbytné doplňky. Spolu s ní budete vždy kdekoliv a kdykoliv vybavení potřebnými věcmi, které si na..

  3355.00 Kč
 • JOOLZ Uni² Quadro fusak Nero
  JOOLZ Uni² Quadro fusak Nero

  Fusak Joolz ochrání vaše dítě během chladných dnů, a především v období zimy. Jeho speciální měkká podšívka zajistí vašemu dítěti mimořádný..

  3099.00 Kč


Hledáte Doplňky k dětským kočárkům? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí – příslušenství je možné objevit jedinečné joolz hub earth nánožník a podložka na kočárek parrot blue!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt