JAMARA Dřevěné hračky Kidiwood zapojovací hra záchranná vozidla 4 ks.

JAMARA Dřevěné hračky Kidiwood zapojovací hra záchranná vozidla 4 ks.

JAMARA Dřevěné hračky Kidiwood zapojovací hra záchranná vozidla 4 ks.

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 0 - 2 roky
Dodavatel:Jamara
Cena:429.00 Kč
JAMARA Dřevěné hračky Kidiwood zapojovací hra záchranná vozidla 4 ks. 4,75 (95%) 31 hodnocení

Tatü Tata! Dřevěná hračka JAMARA Kidiwood obsahuje záchranná vozidla našich každodenních hrdinů. Baví vás být policistou, záchranářem nebo dokonce hasičem? Pak můžete trénovat své motorické schopnosti se všemi třemi autíčky. Volání hasičů se blíží, nezapomeňte na žebřík a můžete vyrazit! Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x hloubka): 11,6 x 5 x 8 cm Různé možnosti zásuvných modulů Podporuje motorické dovednosti dítěte hmotnost: 0,13 kg Rozsah dodávky: 4dílná zásuvná hra - záchranná vozidla Věk: od 12 měsíců Pozor Používejte pod přímým dohledem dospělých.


 • Hra na třídění pozemských farem
  Hra na třídění pozemských farem

  S farmou Steckspiel se vaše dítě seznámí s životem na farmě. Různí obyvatelé a vlastnosti farmy doprovázejí vaše dítě imaginativně při zlepšování..

  937.00 Kč
 • Janod Essentiel hra s tvary
  Janod Essentiel hra s tvary

  Vzdělávací hračka ze dřeva. Stohování a hra ve formě. Tato učební hra je ideální pro obeznámení dětí s hravými tvary, barvami a obsahem. 3 režimy..

  540.00 Kč


Hledáte Prostrkovací hračky? V sekci hračky | hračky 0 - 2 roky je možné objevit jedinečné jamara dřevěné hračky kidiwood zapojovací hra záchranná vozidla 4 ks.!
© 2021 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt