ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Graphite Street 17

ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Graphite Street 17

ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Graphite Street 17

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:ESPIRO
Cena:10990.00 Kč
ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Graphite Street 17 4,75 (95%) 21 hodnocení

Kompaktní kočárek 3 v 1, postačující po celou dobu přepravy (do 22 kg), aniž by bylo nutné jej vyměňovat za menší kočárek. Sestava obsahuje: podvozek, hlubokou korbu, sportovní sedačku, tašku na rukojeť, přebalovací podložku. S lehkým hliníkovým rámem na 4 nafukovacích kolech s plnou absorpcí nárazů. S ultralehkou hlubokou korbou v plné velikosti a pohodlným sedadlem namontovaným v obou směrech. Ultra kompaktní podvozek na foukacích kolech Podvozek kočárku slouží pouze rodičům a dětem po dobu až 4 let. Aby byl kočárek co nejjednodušší, je konstrukce vyrobena z lehkého hliníku, skládá se jediným pohybem ruky na minimální velikost, takže je stejně snadné ji přemísťovat a skladovat rovně i svisle. Váží pouze 7 kg. Má 4 nafukovací kola s pneumatikou s běhounem, která poskytuje vynikající trakci. Všechna kola mají tlumení nárazů a přední kola jsou plně otáčivá s blokací. Velmi prostorný koš obsahuje mnoho příslušenství a víko na zip, které chrání před vypadnutím. Super lehká, prostorná hluboká korba Korba Espiro váží pouze 3,9 kg a má prostorný interiér. Upevnění přímo na podvozek je velmi snadné, bez nutnosti dalších adaptérů. Je to velmi výhodné pro rodiče, kteří často nosí korbu. Přiměřenou ventilaci a tepelnou pohodu během horkých dnů zajišťuje velké větrací okno na zadní straně boudy. V chladnějších dnech lze korbu použít se speciálním krytem zipu a magnetickým límcem. Velkou výhodou je kvalitní matrace a odnímatelná podšívka vyrobená z měkkého materiálu vhodného pro děti. Korba má přídavný kšilt a vestavěnou síťku proti komárům – v létě není třeba používat další příslušenství k ochraně před světlem nebo hmyzem. Multifunkční sportovní sedačka Pokud dítě začne samo sedět a chce se dívat na svět, potřebuje kočárek s bezpečnou a pohodlnou sedačkou. Pouze v Espiro lze sedačku lze nastavit v obou směrech: vpřed i vzad. Menší děti se často cítí bezpečně, když vidí své rodiče během procházek, a když stárnou, nejvíce se zajímají o svět. Opěrka pro nohy, opěradlo, kabina a popruhy jsou plně nastavitelné a lze je snadno a rychle přizpůsobit potřebám dítěte. Opěradlo lze nastavit do vodorovné polohy. Kabina je dále rozšířena, má velká ventilační okna a vestavěnou síť proti komárům. Co je pro rodiče důležité – toto multifunkční sedadlo váží pouze 4 kg. Spolu s příslušnými adaptéry (k dokoupení samostatně) vhodné pro tyto modely autosedaček: Maxi-Cosi: Cabriofix, Citi, Pebble, Pebble Plus. Rock Kiddy: Evolution Pro2, Evo-Lunafix, Evoluna I-Size Avionaut: Ultralite, Kite Safety 1st: Mimas, One Safe Besafe: Izi Go, Izi Go Modular Babysafe: York, Basset Hmotnost a rozměry: hmotnost a rozměry hluboké verze: 10,9 kg, 110 × 90–100 × 60 cm (v x d x š) hmotnost a rozměry sportovní verze: 11 kg, 110 × 90–100 × 60 cm (v x d x š) rozměry po složení se sedačkou: 33 × 70 × 60 (v x d x š)


 • ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Gray 07
  ESPIRO Kombinovaný kočárek Only Gray 07

  Kompaktní kočárek 3 v 1, postačující po celou dobu přepravy (do 22 kg), aniž by bylo nutné jej vyměňovat za menší kočárek. Sestava obsahuje: podvozek,..

  10990.00 Kč
 • CYBEX Priam Seat Pack Mountain Blue 2020
  CYBEX Priam Seat Pack Mountain Blue 2020

  Přizpůsobte si kočárek PRIAM dle vašeho vkusu. Kombinací podvozku s jedním z širokého výběru potahů PRIAM Seat Pack vytvoříte kočárek přesně podle..

  4490.00 Kč
 • CYBEX Mios Seat Pack Nautical Blue 2020
  CYBEX Mios Seat Pack Nautical Blue 2020

  Přizpůsobte si kočárek MIOS dle vašeho vkusu. Kombinací podvozku s jedním z širokého výběru potahů MIOS Seat Pack vytvoříte kočárek přesně podle..

  4500.00 Kč
 • CYBEX Priam Lux Carry Cot Mountain Blue 2020
  CYBEX Priam Lux Carry Cot Mountain Blue 2020

  Korbička LUX Carry Cot pro nový kočárek PRIAM umožňuje důmyslné a pohodlné rodinné cestování. Pyšní se štědrým vnitřním prostorem a maximální..

  9500.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné espiro!
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt