EASYWALKER Kočárek sportovní Mosey - Steel Blue

EASYWALKER Kočárek sportovní Mosey - Steel Blue

EASYWALKER Kočárek sportovní Mosey - Steel Blue

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Easywalker
Cena:13999.00 Kč
EASYWALKER Kočárek sportovní Mosey - Steel Blue 2,75 (55%) 21 hodnocení

Jste připraveni prozkoumat svět? Seznamte se s kočárkem Easywalker Mosey+. Flexibilní a lehký kočárek Mosey+ v elegantním a aerodynamickém tvaru. Jednoduché složení v jednom kuse bez složení sportovního sedadla nebo vaničky. Vlastnosti: konstrukce z vysoce kvalitního hliníku velká pěnová kolečka, s nimiž nikdy nedostanete defekt prostorné sportovní sedadlo kompaktní složení i se sportovní částí nebo vaničkou reverzibilní sportovní sedadlo, umožňuje uložení sedadla ve směru i protisměru jízdy jednoduché manévrování kočárku díky pohodlné sportovní rukojeti potažené eko – kůží možnost polohování do 3 pozic XL stříška s UV filtrem chrání dítě před nepříznivým slunečním zářením, možnost zvětšení stříšky pomocí zipu velký spodní koš jednoduché nakliknutí autosedačky na kočárek 5bodové bezpečnostní pásy s měkkým polstrováním ramenních popruhů neutrální barevná schémata, kvalitní materiály, čisté a jednoduché tvary na rukojeti se nacházejí háčky pro přichycení tašky Kočárek se prodává jako konstrukce spolu se sportovním sedadlem. Vaničku a ostatní příslušenství ke kočárku je třeba dokoupit. Možnost dokoupit: Hlubokou vaničku Slunečník Letní vložku do kočárku Zimní vložku do kočárku Pláštěnku na sportovní část Pláštěnku na vaničku Moskytiéru na sportovní část nebo vaničku Adaptéry pro upevnění autosedačky na kočárek Držák na láhev Pultík na svačinu Nákupní tašku XL Přebalovací tašku Organizér Nánožník Deku do kočárku Zavinovačku Technické parametry: Hmotnost kočárku: 10,5 kg Rozměry rozloženého kočárku: 55 cm x 94 cm x 107 cm Rozměry složeného kočárku: 55 cm x 99 cm x 29 cm 10letá záruka


 • cbx Bimsi Flex 2018 Comfy Grey
  cbx Bimsi Flex 2018 Comfy Grey

  Vhodný od narození do 15 kg Bimsi Flex obsahuje základní prvky moderního kočárku v kombinaci s trendy a minimalistickým designem. Odpružení zadních..

  5298.00 Kč
 • hauck Shopper SLX Trioset 2020 DenimSilver
  hauck Shopper SLX Trioset 2020 DenimSilver

  S praktickou sadou Shopper SLX Trio Set jste s hlubokou korbičkou, autosedačkou a kočárkem skvěle vybaveni od narození až do školkového věku miminka. Díky..

  5499.00 Kč
 • cybex Eezy S Twist 2019 Respect Green
  cybex Eezy S Twist 2019 Respect Green

  Konstrukce kočárku Eezy S Twist nabízí maximum sofistikovaných funkcí, z nichž všechny mohou být ovládány jednou rukou - při rotaci otočné sedačky ve..

  8940.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné easywalker kočárek sportovní mosey - steel blue!
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt