BUGABOO Kočárek Fox Black

BUGABOO Kočárek Fox Black

BUGABOO Kočárek Fox Black

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přeprava dětí
Dodavatel:Bugaboo
Cena:23586.00 Kč
BUGABOO Kočárek Fox Black 2,5 (50%) 23 hodnocení

Bugaboo Fox spojuje všechny sféry vašeho životního stylu: výlety do přírody, cestování a nakupování jsou vždy jednoduché a bezproblémové. Bez větší námahy se kočárek dá do pohybu- stačí se pouze vybrat na cestu. Vezměte tento kočárek kamkoliv, do ulic města, ale i na zasněžené cesty. Speciální funkce koleček a jejich velikost zajistí pro vás a vaše dítě plynulou a stabilní jízdu po jakémkoliv povrchu. Snadno přístupný spodní košík unese vše co potřebujete se sebou. Ultralehký rám a bezešvé záhyby umožňují snadno přenášet kočárek z domu do auta a jeho perfektní skladateľnosť vám zajistí skvělé skladování. Nový design kočárku Bugaboo Fox se nese ve větších a modernějších konturách. Design lze modulovat, to znamená, že rodiče si mohou kočárek přizpůsobit dle vlastního vkusu nebo vzhled kočárku se dá měnit pro novu sezónu nebo další dítě. Namixujte si a přizpůsobte si mnohé barevné nabídky potahů, krytů kol a rukojeti. Bugaboo Fox nesníží kvalitu, vzhled ani komfort. Fox je to nejlepší co na trhu najdete, protože není nic takového jako Bugaboo.


 • CYBEX Podvozek Priam Seat 2020 Chrome Brown
  CYBEX Podvozek Priam Seat 2020 Chrome Brown

  Při vývoji a výrobě kočárků si Cybex klade za cíl jediné: poskytnout moderním rodičům jen to nejlepší. Nový Priam je naší vizitkou. Inspirován..

  19490.00 Kč
 • CYBEX Podvozek Mios Seat 2020 Matt Black
  CYBEX Podvozek Mios Seat 2020 Matt Black

  Nový Mios je milníkem v oblasti kompaktnosti, flexibility a designového ztvárnění – elegantní a praktický společník do moderní rodiny. Jeho pevná..

  11949.00 Kč


Hledáte Dětské kočárky? V sekci děti a kojenci | přeprava dětí je možné objevit jedinečné bugaboo kočárek fox black!
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt