Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravá angličtina SK

Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravá angličtina SK

Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravá angličtina SK

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Knihy pro děti a mládež
Dodavatel:Albi
Cena:1349.00 Kč
Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravá angličtina SK 2,25 (45%) 15 hodnocení

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivním perem, které je součástí balení. Tématem výuka jazyka anglického, určená jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Texty jsou namluveny rodilými mluvčími, je zaznamenáno více než 2200 zvuků a textů. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi.

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem malým i větším. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se zdokonalit v poznávání barev, čísel a písmen. Následně si je pak mohou procvičit v naučných hrách, obsažených v těchto knihách. Starší děti mají možnost pronikat do atlasu či cizího jazyka.

Interaktivní elektornická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu.

Obsah balení:

 • elektronická Albi tužka, kniha Hravá angličtina
 • nabíječka, USB kabel, průvodce kouzelným čtením
 • 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
 • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti
 • Kupte dětem interaktivní knihu Kouzelné čtení!

  Vhodné pro děti od 6 let
  Materiál: plast, karton
  Hledáte Populárně naučné knihy? V sekci knihy a filmy | knihy pro děti a mládež je možné objevit jedinečné albi!
  © 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt