Schleich


Schleich Šmoula v posteli

Schleich Šmoula v posteli

✅️ Šmoula spící v posteli ve svém červeném pyžámku http://www.luxusni-zupany-rucniky-pyzama.cz s červenou bambulkou. Postel je zdobená mochomůrkami a je rozkládací na 5 částí. Čelopostele , 2 postraní prkýnka, předek postele a peřina s polštářem. Modely šmoulů jsou z tvrdé, těžce ohybné gumy. Jsou ručně malovaní a tak jistě..



Schleich Kůň plemene Quarter 13853

Schleich Kůň plemene Quarter 13853

✅️Koně Quarter jsou mimořádně rychlí. Zejména při krátkých vzdálenostech dosáhnou dechberoucí rychlosti. Ta v 18. století při čtvrtmílovém závodu překonala i mnohé anglické plnokrevníky. Koně Quarter získalo po tomto závodu i své jméno. Podrobnosti: Téma: Horse Club Rozměry: 14,3 x 4,1 x 10,3 cm Věk: od 3 let Upozornění..



Schleich MOVIE Nuray s Ravenem Munynem 70586

Schleich MOVIE Nuray s Ravenem Munynem 70586

✅️Magický a tajemný stínový elf Nuray je princezna stínových elfů a jedna z těch hvězd z filmu bayala. Žije v tajemném světě stínových elfů a miluje Munyn, tajemný havran své tety. Přestože patří do kmene stínových elfů, má spojení s elfy Slunce. Koneckonců, její nejlepší kamarádka a nevlastní sestra Surah je elf slunce. A i..



Klisna černého lesa Schleich 13898

Klisna černého lesa Schleich 13898

✅️Coldblood Black Forest je malý, ale silný a obratný kůň. Má dobře vyvážený, jemný charakter, ale zároveň je velmi živý a plný energie. Hříva a ocas tohoto plemene koní jsou, stejně jako u klisny Black Forest v Schleich® Farm World, vždy lněné blond. Tvoří vzrušující kontrast k tmavému, kaštanově zbarvenému kabátu koně...



Schleich Horse Club 42458 Hannahs guest horses with Ruby

Schleich Horse Club 42458 Hannahs guest horses with Ruby

✅️DO Lakeside dorazili dva koníci na návštěvu. Hana a její fenka Ruby přivítají kobylku Appalosa a její hříbátko. Hana má malý trik na to, aby kobylku ustájila: Naláká koníka dovnitř na krásně voňavé jablíčko. A nyní již do výběhů! Koníci si v nich mohou v klidu zvyknout. Doufejme, že tam zůstanou o trochu déle. Všechny..



Schleich 42442 Koberec s farmou

Schleich 42442 Koberec s farmou

✅️Koberec na hraní FARM WORLD je perfektní základnou pro obě farmy Schleich® ze série FARM WORLD 42407 Farma se stájí a zvířaty a 42408 Dobrodružný dům na stromě. Kromě toho nabízí dostatek místa pro další zvířata Schleich® a hračky. Koberec na hraní FARM WORLD je perfektní základnou pro obě farmy Schleich® ze série FARM WORLD..



Schleich Lamb 13883

Schleich Lamb 13883

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Ovce ne starší než jeden rok se nazývají jehňata. Již několik dní po narození její vlna začíná růst. Rychle se učí, jak najít cestu ve stádu, a jsou inteligentnější, než se očekávalo: ovce dokáží rozlišit nejen tváře svých vrstevníků,..



Jezevčík Schleich 13891

Jezevčík Schleich 13891

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. I když jsou jezevčíci velmi malí, mají velké sebevědomí. Přesto jsou velmi přátelští a velmi trpěliví psi. V dřívějších dobách byla odvážná zvířata používána jako lovecký pes. Její dlouhé, štíhlé tělo bylo ideální pro sledování..



Schleich Paint Horse Gelding 13885

Schleich Paint Horse Gelding 13885

✅️Malování koně jsou zvláště oblíbené u kovbojů, protože jsou vyrovnanější než hřebci. Kromě toho mají zvířata tzv. Cow Sense a jsou velmi rychlá a pohyblivá, zejména na krátké vzdálenosti. Díky tomu je pasení skotu obzvláště snadné. Paint Horse jsou univerzální, silné nervy a velmi vytrvalé. Postavy Schleich ® jsou..



Schleich Velká panda samec 14772

Schleich Velká panda samec 14772

✅️Podrobnosti: Tematický svět: Divoká zvířata Rozměry: 10,3 x 4,2 x 5,3 cm Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!..



Schleich Lioness 14825

Schleich Lioness 14825

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. U lvů loví téměř výhradně samice. Mnoho z jejich kořistných zvířat je rychlejší než oni sami, proto predátoři se schleich sami nejprve z různých stran až na několik metrů dál a poté se tisknou směrem ke své kořisti. I když lvice většinou..



Schleich Hříbě Haflinger 13814

Schleich Hříbě Haflinger 13814

✅️Podrobnosti: Tematický svět: Horse Club Rozměry: 9,1 x 2,8 x 7,4 cm Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!..



Schleich Velká panda samice 14773

Schleich Velká panda samice 14773

✅️Podrobnosti: Tematický svět: Divoká zvířata Rozměry: 6,2 x 5,9 x 7,6 cm Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!..



Schleich Grizzly medvěd ořech s mladým 42473

Schleich Grizzly medvěd ořech s mladým 42473

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Medvědi Grizzly rodí své mladé během hibernace. V útulné, teplé jeskyni jsou dobře chráněny před chladem a dalšími predátory. Pouze na jaře opouští medvědí chlapec jeskyni. Pak následuje svou matku na každém kroku, aby s ní hledala bobule a..



Schleich Wolf 14821

Schleich Wolf 14821

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Říká se, že vlci vytí na Měsíc, ale jejich zvuky slouží ke vzájemné komunikaci. Chtějí informovat ostatní členy stáda o něčem s tím, zavolat na společný lov, nebo se tímto způsobem snaží vystrašit cizí vlky. Jejich vytí je slyšet mnoho..



Schleich Katta 14827

Schleich Katta 14827

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Kattas jsou malé opice s dlouhými černobílými stočenými ocasy. Jsou aktivní během dne, žijí v malých skupinách a rádi se spolu mazlí. V noci spí na stromech a během dne hledají ovoce a listy. V čele skupiny je vždy Katta. Obvykle se vyskytuje pouze v..



Schleich Wolf matka se štěňaty 42472

Schleich Wolf matka se štěňaty 42472

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Štěňata vlka jsou při narození slepá a hluchá, a proto závisí na jejich matce. Teprve po dvou týdnech otevřou oči a asi po deseti týdnech začnou objevovat svůj svět. Rádi hrají na schovávanou, shazují trávu a loví malý hmyz. Jakmile jsou jim dva..



Kráva Schleich White-tailed 14819

Kráva Schleich White-tailed 14819

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Krávy s bílým ocasem dobře vidí a slyší, ale spoléhají se hlavně na svůj čich a rychlost. Jsou velmi pohybliví a mohou běžet rychlostí až 48 km / h. Tmavá zimní kožešina jim slouží nejen k maskování před masožravci. Vzhledem k tomu, že vlasy..



Schleich Saddle  Bridle Horse Club Sarah  Tajemství

Schleich Saddle Bridle Horse Club Sarah Tajemství

✅️Nová sedla s můstky velmi dobře ladí s barvami jedné z dívek v Horse Clubu, ale samozřejmě na nich mohou jezdit i všechny ostatní figurky Horse Club. Nová sedla s můstky se hodí téměř ke všem Schleichovým koním. Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Figurky Schleich ® jsou detailně..



Schleich Okapi 14830

Schleich Okapi 14830

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Okapi je malá lesní žirafa. Pruhovaná srst je obzvláště nápadná na zadních čtvrtích, která připomíná zebra-kožešinu. Okapis žije v malém prostoru afrického deštného pralesa a raději jí listy, plody, kapradiny a houby. Zvířata jsou velmi..



Schleich Texas Longhorn Calf 13881

Schleich Texas Longhorn Calf 13881

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Telata Texas Longhorn jsou lehčí a štíhlejší než telata jiných plemen. Vyvíjejí se však tak rychle a natolik dobře, že při plném růstu váží stejně jako ostatní dobytek. Nevyžadují však žádnou zvláštní péči ani jídlo. Jsou velmi..



Schleich Miniaturní knírač 13892

Schleich Miniaturní knírač 13892

✅️Figurky Schleich ® jsou detailně modelované a představují pedagogicky hodnotnou hru. Zwergschnauzer má knír, husté, dlouhé obočí a drátěnou srst. Původně psí plemeno pochází z Německa a pocházelo z křížení kníračů s pudly a opičími pinčemi. Miniaturní knírači jsou považováni za zvláště chytré, pozorné, živé a..



Schleich deka a zesilovač Halter Horse Club Hannah  amp Cayenne 42459

Schleich deka a zesilovač Halter Horse Club Hannah amp Cayenne 42459

✅️Hannah má pro svou Quarter Horse Cayenne novou pěknou přikrývku a ohlávku. Je velmi potěšena, protože její oblíbené barvy jsou červená a modrá. Cayenne se také zdá šťastná. Přikrývka je příjemná a měkká a perfektně sedí na zádech. Pokud se s nimi oba objeví na jezdecké aréně, všichni se budou dívat ven! Postavy Schleich ®..



Dračí ostrov Schleich s pokladem 42436

Dračí ostrov Schleich s pokladem 42436

✅️Magický dračí ostrov není obrovský, ale je to hodně legrace. Protože tady drakova matka, roztomilé dračí dítě, roztomilé delfínové dítě a vy můžete na dovolené nerušeně hrát a hrát. Dračí dítě se může houpat v houpací síti, uvolnit se mezi rameny své matky nebo sjíždět písek na vejce do vajíčka, zatímco hlídáte..



SCHLEICH Duhový jednorožec hřebec 70523

SCHLEICH Duhový jednorožec hřebec 70523

✅️Poznání: Duhoví jednorožci umí čarovat a léčit. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 70523 • Tematický svět: Bayala • Věk: od 3 let Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty. Nebezpečí udušení!..


Schleich 2,75 (55%) 17 x hodnotené

Kategorie produktů schleich obsahuje 25 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte schleich? Poradíme jak vybrat Schleich, z výběru eshopů.
© 2020 Srovnání cen a porovnání zboží Kontakt